Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu

Kde nás nájdete

    Základná umelecká škola M. R. Štefánika je situovaná v blízkosti hlavnej križovatky v strede mesta, nachádza sa 100m od nej na ceste II/517 v smere na Púchov. Z tejto strany je situovaný i hlavný vchod do budovy školy, hneď veďľa autobusovej zastávky. Z bočnej strany budovy sa nachádza jednosmerná ulica, ktorá ústií na cestu II/517, na tejto ulici nájdete i bočný vchod do školského dvora. Parkovanie je možné len na uvedenej bočnej jednosmernej ulici. 
 

 


    Ak cestujete autom smerom z Bratislavy, odbočíte na hlavnej križovatke v strede mesta vľavo a budete pokračovať 500m smerom na Púchov (červená trasa na mape). Na najbližšej križovatke pri Polícii  odbočíte vpravo, na najbližšej križovatke po 300m opäť vpravo, potom na najbližšej križovatke po 200m opäť vpravo a pokračujete po jednosmernej ulici priamo ku škole.
    Ak cestujete autom smerom zo Žiliny, odbočíte 200m pred hlavnou križovatkou pri Hoteli Manín vpravo (modrá trasa na mape) smerom na sídlisko STRED, po 200m na najbližšej križovatke odbočíte vľavo a pokračujete po jednosmernej ulici priamo ku škole.
    Ak cestujete autobusom MHD, najbližšia zastávka MHD sa nachádza pred budovou školy ZUŠ M. R. Štefánika ako aj oproti pred budovou bývalého Národného frontu.
    Ak cestujete vlakom použite pri železničnej stanici niektorú z liniek MHD alebo taxi.

 

 

 

 


 

webygroup

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár


Za obsah zodpovedá
správca webového sídla


680607

Úvodná stránka